سه شنبه , آبان ۱ ۱۳۹۷
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
خانه / فناوری در کسب و کار / کسب کار امروزی پیشرو با فناوری روز دنیا
فناوری کسب و کار
فناوری کسب و کار

کسب کار امروزی پیشرو با فناوری روز دنیا

با گسترش روز افزون اطلاعات و فناوری تاثیر فوق العاده بر روی فناوری کسب و کار اعمال شده است و کسب و کار امروزی با کسب در مقابل کار سنتی پیشرفت بسزایی کرده است با جرات می توان گفت که کسب کار امروزی پیشرو با فناوری روز دنیا باید همگام باشد تا یتواند مشتری بیشتری را مجذوب خود کند و اشکالات فناوری های سنتی را برطرف سازد.

در شرکت هایی که تازه شروع کار کرده اند مشکل شلوغی کار وجود خواهد داشت.زمانی که سنگین کارهای مدیر بالا می رود، فرصت فکر کردن برای در آمد از او گرفته می شود. یکی از اشتباهات بعضی از مدیرهای شرکت‌های جدید این می باشد که سعی دارند همه کارهای کوچک را به تنهایی انجام دهند تا هزینه‌ها را کاهش دهند. اما بعضی کارها به بیرون از شرکت ارجاع داده شود تا مدیر فرصت پیشرفت سازمانی خود را داشته باشد.

تکنولوژی کسب و کار
تکنولوژی کسب و کار

یکی از مهم ترین قسمت های کسب و کار حسابداری می باشد.بخش مالی از مواردی است که باید به بیرون شرکت ارجاع داده شود. در این حیطه قوانین و مشکلاتی وجود دارد که بهتر است مدیر در آن دخیل نباشد. جدا از مسئله ی حسابداری، شما گردش های مالی مختلفی با افراد متعدد خواهید داشت که از راه بانک انجام پذیر می باشد. بانک‌ها یک مشاور برای شرکت‌ها در نظر گرفته اند که به آنها برای جا به جایی وجه، وام و.. مشاوره خواهند داد. یک مشاور مالی توانایی این را دارد که کمک زیادی در شناسایی موقعیت های موجود در بانک کند.

تکنولوژی کسب و کار
تکنولوژی کسب و کار

قسمت طراحی و هنری کسب و کار از اهمیت خاصی برخوردار است طراحی وبسایت و.. مواردی از این جمله، از این چنین کارهایی است که مردم بر این نظرند بهتر است خود آنرا به ثمر برسانند. اما حقیقت این است که این کار کاملا تخصص خود را می خواهد و بهتر است توسط یک دسته کارشناس انجام شود. نظر ما این است که این کار به فرد یا گروهی کاملا با استعداد واگذار نمایید. معمولا این کارهای هزینه چندان زیادی برای شما نخواهند داشت.

یکی از موارد که باید مورد توجه قرار گیرد این است که مشکلات و هزینه های به روز رسانی با فناوری هایی که به سرعت در حال پیشرفت هستند بطور خلاصه تمام مورد هایی که از معایب این تکنولوژی ذکر می شود در حیطه ی استفاده از سیستمهای شبکه  و نوپایی می باشد که انجام دادن فرمان ها به دست انسان و روند و جا به جا کردن آن دور از حیطه انسانی می باشد.

تکنولوژی کسب و کار
تکنولوژی کسب و کار

همانطور که در کسب و کار بخشی از مسائل کاملا روشن است. پیشرفت ونفوذ هر فناوری وابسته به عوامل بیرونی و داخلی مرتبط با آن می باشد، محیط کسب وکار الکترونیک نیز از این مقوله جدا نخواهد بود و عواملی موثر درآن موجو می باشد ، گرچه میزان تاثیر پذیری متفاوت است.

تکنولوژی کسب و کار
تکنولوژی کسب و کار

یکی از مزایای این کسب و کار این است که فناوری ابری مناسب ترین راهکار برای آن گروه از کسب و کارهای است که قصد دارند  زمان کمتری را صرف مدیریت فرایندهای IT خویش کنند. با یاری این فناوری مدیران توانایی این را دارند که در هر زمان از آنچه که اتفاق می افتد آگاهی کامل را کسب کنند. مدیران حتی خواهند توانست کارمندان خود را از راه دور کنترل کنند و بر فعالیت هایی که برای کم کردن هزینه های بیرون از سازمان کرده اند خواهند داشت. به اضافه این که کارمندان توانایی این را دارند که از راه دور فایل های مورد خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند و حتی از دور به صورت گروهی مسئولیت های شَرکت را به انجام رسانند.

مطلب پیشنهادی

بررسی چند المان معروف در حوزه خدمات شهری

بررسی چند المان معروف در حوزه خدمات شهری

شاید هر روز هنگام قدم زدن در شهر توجه شما به بسیاری از تابلوها و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *