دوشنبه , مهر ۳۰ ۱۳۹۷
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
خانه / ترفندهای اینترنت و کامپیوتر / ترفندهای عجیب تلگرام
ترفندهای عجیب تلگرام
ترفندهای عجیب تلگرام

ترفندهای عجیب تلگرام

اپلیکیشن تلگرام به تازگی برای تنظیم های خود امکانات ویژه ای تدبیر دیده است که ممکن است برای شما جالب باشد و از آن بتوانید در امور روزانه ی خود استفاده ی مناسب بکنید. البته این قابلیت صرفا در اندروید حاد است و بر بنیاد آن تلگرام این دستور را به شما می دهد تا رنگ جلوند LED اعلان، را بر اصل مذاق سرشت خود و  رنگ حال وجد تان سفارشی کنید. به تازگی با ترفندهای اینترنت و کامپیوتر مثلا می توانید از باب اعلانات تلگرام رنگ LED را به آبی تبدیل دهید. نیز میتوانید بابت هر کانتکت خاص (کاربر خاص) رنگ LED را نیز سفارشی کنید مثلا بابت همسان خود رنگ سرخ را غلبه کنید! برای اینکاها کافی است به کانتکت كیفیت نظر خود رفته، روی آن کلیک (تپ) کنید و info آن نیوشنده و گوینده را فراخوانی کنید و سپس Notifications and Sounds را ویلان و پیداشده و صدای قبول به معاشر ویبره ناب و بازهم رنگ LED را انتخاب کنید. در پارک علم و فناوری قصد داریم که شما را با ترفندهای عجیب تلگرام آشنا کنیم.

ترفندهای عجیب تلگرام
ترفندهای عجیب تلگرام

مشاهده محتویات کانال‌های بدون عضو شدن آن‌ها

همان طور که می‌دانید، درخصوص درنتیجه کردن مطالب کانال‌های تلگرامی باید ابتدا عضو آنها (Join) شد. عضویت در کانال سبب می‌شود یومیه مائه ها و شاید هزارها هزارگان نبا یادداشت الهام و عکس و ویدئو به خاطر شما فرستادن اعزام شود و اضافه بر آن مدیران کانال می‌توانند صورت اعضای کانال خود را مشاهده و حتی برای آنها پیام روانه کنند. این مطلب گاهی باعث قبض پیام‌های اسپم و ناچار از كسان بیگانه می‌شود.
اما ترفندی پابماه وجود دارد تا بلا آنکه عضو کانال شوید، بتوانید مضامین آن کانال را نظر کنید. لیدر کانال نیز نمی‌تواند عارف استفاده شما از کانال شود و به درستی شما جزو کاربران دنبال‌کننده کانال محسوب نمی‌شوید.

مشاهده محتویات کانال‌های بدون عضو شدن آن‌ها
مشاهده محتویات کانال‌های بدون عضو شدن آن‌ها

برای این پیشنهاد کافی است نام کاربری کانال را به معشوق آرم @ در متن چت یکی از محارم و بیگانگان نزدیکتان بنویسید (یا با استفاده از باز ترفند اولین «ارسال به خود» نام کاربری کانال خواسته را در توشه آهنگ چت خودتان تایپ و ارسال کنید). سپس روی آن کلیک کنید تا ملتفت کانال مورد نظر شوید. كنون بینش رویت می‌کنید که عاری و با اینکه روی دکمه Join کلیک کرده باشید می‌توانید محتویات کانال را ببینید. در متن چت‌های شما هم سابقه‌ای از عضویت شما در کانال و اخذ مطالب نوگرا به چشم نخواهد خورد.

حذف فایل‌های قدیمی

احتمالا شما هم پس از چند ماه کار کردن با تلگرام خبیر شده‌اید که فضای افزون کمی از حافظه اسباب هوشمندتان جاویدان باقی مانده است. این مطلب به این نشان است که آزگار نقش ها و ویدئوهای مشاهده‌شده در تلگرام به رخ Cash در حافظه مایه شما جاخوش کرده‌اند.کافی است به Settings تلگرام رجعت کنید و در بخش Messages گزینه Cache Settings را برگزینید.حالا با کلیک روی جمله Clear Cache بخش اعظمی از فایل‌های قدیمی و بلااستفاده ذخیره‌شده در کش را پاک کنید. (در جلو این تكلم حجم اشغال‌شده خاطر کش تلگرام را آگاهی خواهید کرد.) دقت داشته باشید با حذف کردن Cache چیزی از تلگرام و پیام‌ها و فایل‌های شما حذف نمی‌شود، بلکه تنها عکس‌ها و ویدئوهایی که قبلا اخذ کرده بودید از ذهن گوشی پاک می‌شوند و بابت مشاهده آنها بی همسر کافی است رویشان کلیک کنید تا متد اخذ فایل مجددا سرآغاز شود.

حذف فایل‌های قدیمی
حذف فایل‌های قدیمی

وساطت این بخش می توانید با مستمع موردنظرتان چت خصوصی و رمزنگاری شده کنید . فقره سبب ثبوت ثابت این نوع چت ، شما باید از روال این گزینه مستمع را اختیار کنید و هنگامی که او آنلاین شد ، مراوده واقع سلام كامل و ناقص شما درستكار می شود . چت رمزنگاری شده طمانینه و آشوب پیام شما را حاصل می برد و حریم ویژه و عام شما نیز در آن اعتبار می شود .

 

مطلب پیشنهادی

ترفندهای استفاده از سیستم عامل اندروید

ترفندهای استفاده از سیستم عامل اندروید

با پیشرفت تکنولوژی و فناوری های روز دنیا نیاز های بشر فوق العاده کمتر شده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *