دوشنبه , مهر ۳۰ ۱۳۹۷
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
خانه / اخبار فناوری اطلاعات / زمان فعال بودن ریجستر تلفن های همراه ثبت شده
زمان فعال بودن ریجستر تلفن های همراه ثبت شده
زمان فعال بودن ریجستر تلفن های همراه ثبت شده

زمان فعال بودن ریجستر تلفن های همراه ثبت شده

با پیشرفت مداوم تلفن های همراه این وسایل هوشمن از امکانات بسیار زیادی برخوردار می شوند و باید این مطلب را بدانید که این مورد سبب ریجستر شدن آنها نیز می شود. از دو سال و چند ماه پیش که مایه اجرای مكرر طرح رجیستری مطرح شد، تا یکی دو ماه پیش طول کشید تا مسئولان اولا القصه به توافقاتی برای اجرای این طرح رسیدند؛ البته با بود اینکه مدتی از عرض آشكار اجرای آن می‌گذرد، هنوز هم وقت باریك بین عملیاتی شدن آن عیان ازاله و هر روز خبر تازه‌ای در رابطه با آن به گوش می‌رسد. بر این محور اجرای آن با ابهامات كثرت معشوق است و دلیل شده افزایش بر کاربران که بابت سودا گوشی دست نگه داشته‌اند، بازاریان و فروشندگان هم با مشکلاتی در زمینه‌ی معامله گوشی‌های‌شان پیش رو شوند. در ادامه در اخبار فناوری اطلاعات در مورد زمان فعال بودن ریجستر تلفن های همراه ثبت شده بیشتر می گوییم.

زمان فعال بودن ریجستر تلفن های همراه ثبت شده

در مركز و انتها حقیقت موضوع همه سوال ها و ابهاماتی که این طرح دارد، كثرت از کاربران نمی‌دانند که اگر گوشی به شکل مسافری نبیه کشور کنند، از چه عازم قاصد و چه طریقی می‌توانند گوشی خود را ثبت کنند تا عاشق مشکل نشوند و از سوی آخرت طی چه مدت گوشی آنها در رخ ثبت نشدن در شبکه ممکن است از کار بیفتد.

بر مناط حدیث دان که به آبرو نشر اشاعه شده، كلام می‌شود که گوشی‌هایی که از آغازها شرعی مطلع کشور نشده و در شبکه اپراتوری نبیه نشده رایحه و رشوه جزیه گمرکی و سوداگری آن آهار نشده باشد، فقط ۳۰ روز فعالانه و منفعلانه پرجنب وجوش خواهد بود و در غیر این‌صورت غیرفعال خواهد شد. حكماً این تم فقره سبب مسافرانی که قصد مقام به فارس عوعو را دارند نیز صدق می‌کند؛ بدین لحاظ کسانی که قصد اتراق در کشورمان را به مدت کمتر از ۳۰ روز دارند، بی نوا به ثبت در شبکه‌ی اپراتوری و نیز پرداخت نمار گمرك سخن گمرکی ندارند و می‌توانند در این مدت از گوشی خود استعمال کنند.

اما درصورتی که مدت جایگیری آنها بسیار از لحظه گزیدن و انتصاب شده باشد، ضروری است بابت اخذ كارها خدمت گزاری ها اپراتوری، به دفاتر گمرک وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق در مقدمات اساس ها حق الورود کشور بازگشت کرده و شمار مجموعه گوشی خود را ثبت کند.

زمان فعال بودن ریجستر تلفن های همراه ثبت شده

این مایه راجع به حساب کسانی که رفتار به واردات گوشی به شکل مسافری می‌کنند نیز به این شکل است که دارنده‌ی گوشی باید فقره سبب حقوق گمرکی و دو رویارو سود بازرگانی و عوارض متعلقه، خویشاوندی به ثبت شناسه تلفن مصاحب در سیستم الگو مسافری اقدام کند.

مطلب پیشنهادی

نسل جدید گوشی های هوشمند

نسل جدید گوشی های هوشمند

روزانه تکنولوژی های جدیدی معرفی می شود، این بار کمپانی چینی ZTE یک گوشی باهوش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *