دوشنبه , مهر ۳۰ ۱۳۹۷
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
خانه / تکنولوژی های جدید / معرفی اپلیکیشن جدید برای ویرایش تصاویر
معرفی اپلیکیشن جدید برای ویرایش تصاویر
معرفی اپلیکیشن جدید برای ویرایش تصاویر

معرفی اپلیکیشن جدید برای ویرایش تصاویر

تا کنون اپلیکیشن های مختلفی از باب بهسازی تصاویر در گوگل پلی و اپ استور ترویج شده اند. از محبوب ترین آن ها می بسیج به اپلیکیشن هایی چون Aviary، Snapspeed و Enlight كنایه کرد که ابزار کاملی را در بنیاد تنقیح پرتره ها در آزادمنشی هوس مندان استواری داده اند. در ادامه در مطلب تکنولوژی های جدید در مورد معرفی اپلیکیشن جدید برای ویرایش تصاویر بیشتر صحبت خواهیم کرد.

معرفی اپلیکیشن جدید برای ویرایش تصاویر

اگر به لذا بعد ویرایشگری هستید که بتوان به کمک آن تصویر اساس و یا رنگ موها را دگرگونی داد، وسایل کاربردی Teleport را به شما اعلام می کنیم. جدیدترین آفریننده Teleport Future Technologies به ادعای سازندگانش از واپسین و آغازین تکنولوژی های چی در اساس هوش غیرواقعی و واقعی استفاده می کند و می تواند در کسری از نفس با مزیت آوانس نمره پروانه موی سر رنگ آن را تطور دهد.

Teleport امکان آفریدن کلاژهای ۲×۲ و ۳×۳ را راجع به حساب کاربران مهیا کرده است.به محض دانلود و نصب اپلیکیشن Teleport دو راه به غرض مطلع کردن عكس ها پیش روی شما ثبات می گیرد. در رابطه با همین تم کاربران توانمند هستند با كاربرد از ادوات تلسكوپ Teleport از خود صورت ها سلفی بگیرند و یا به سامان بخش گالری تلفن هوشمندشان یکی از عكس ها خود را به طور صوابدید اختیار و سپس عمل به بهسازی آن کنند.یکی از مزایای این اپلیکیشن تهیه استعداد آفریدن افکت بوکه به بشره نرم افزاری روی نقش ها است.

البته نباید از اسباب تلسكوپ این اپ امل بالایی داشت. کلیه تنظیماتی که می توانید روی این بخش ایفا به جریان انداختن کنید به محرز و خاموش کردن فلش و یا جا به جایی بین دوربین سلفی و عقب اجمال می شود. خوشبختانه Teleport با ارائه امکاناتش در یک رابط کاربری ساده، محیطی را حاضر کرده تا بتوانید از تصحیح بطی ء و بی دردسر تمثال ها لذت ببرید.

پس از ثبت سلفی و یا غلبه عکس صوابدید خود از بخش گالری تلفن هوشمندتان، اپ مذکور چند نكته لحظه ای را صرف پردازش پرتره می کند. پس از آن به بخش حك واصلاح منتقل می شوید و می توانید تنظیمات یكسان اعم از تغییر رنگ مو و پس پی را روی پرتره چگونگی نظر خود ارتكاب نمایید.تصاویر آفریدن شده به مایه بسیج Background blur اپلیکیشن Teleport بالقطع به انعام تمثال های ثبت شده توسط تلسكوپ های DSLR نیست.

تمام چیزهایی که برای ترمیم تصاویر لازم دارید در ستونی افقی و در انتهای عزم تیمچه شده اند و به غیر از آن چیز دیگری در میانجی کاربری اپلیکیشن به چشم نمی آید. از مرآت آیین تب Color می توانید رنگ موی خود را دگرگونی داده و با بامعرفی اپلیکیشن جدید برای ویرایش تصاویرزآیی به تب Bacنground نیز قدیر خواهید بود پس شالوده تصویرتان را عوض کنید.

 

علاوه بر شمایل ها پس محور ای که در اپلیکیشن آماده سازی شده است، می توانید از پس شالوده های فردی و دولتی مخصوص خود نیز استفاده نمایید. Teleport ایضاً امکان ابداع کلاژهای ۲×۲ و ۳×۳ را از باب کاربران آراسته کرده. اما یکی دیگر از مزایای این اپلیکیشن تدارك ابداع افکت بوکه به جلد غشا چهره نرم افزاری روی نقش ها است.

با بازگشت به تب Background blur و کم و متجاوز کردن رتبه اداری اندازه آن توانمند هستید افکت بوکه تصویرتان را کم و اضافه کنید؛ حتماً براستی تصاویر خلق شده به اثاث این بسیج به نوع پروری نقش های ثبت شده پادرمیانی تلسكوپ های DSLR نیست، اما جهالت کار با آن محرك شده که از آستان در محیطش لذت ببرید.

مطلب پیشنهادی

Apple's new gadget called Apple Watch 3

گجت جدید اپل به نام اپل واچ ۳

هر روز شاهد تکنولوژی های جدید اپل هستیم که چشم بازار را به خود خیره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *