دوشنبه , مهر ۳۰ ۱۳۹۷
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
پروژه معماری GWELL
پروژه معماری GWELL

پروژه GWELL

پروژه عظیم معماری که سفارشی از طرف شرکت Shinyoung بالاخره تمام شد.این پروژه که برای طراحی یک ساختمان اداری شروع به کار کرده بود، در شهر گانگنام سئول واقع است.

بگذارید حرفمان را تصحیح کنم، این پروژه صرفا اداری نمی باشد، بلکه چیزی مابین هتل و اداره است.قسمت اداری این ساختمان، با بخش هتل و عمومی تر آن تفاوتی دارد. از جمله این که این پروژه هیبرید می باشد و قسمت هتل های ساختمان برق و دیگر نیازهای خخود را، درون ساختمان تامین میکند. بخش هتل ساختمان، به صورت کمپلکس طراحی شده است.

پروژه معماری GWELL
پروژه معماری GWELL

در این ساختمان بیش از ۷۰۰ مغازه خرده فروشی و امکانات دیگر تعبیه شده است که مراجعین را می تواند همراهی و آنها را از نیاز به بیرون رفتن به نوعی، بی نیاز سازد.

در این که این بنا خود به صورت یک نمای زیبا از دیگر ساختمان ها قابل مشاهده است، شکی نیست، اما خود این ساختمان نیز برای چشم نوازی اقامت کنندگانش برنامه هایی دارد، از جمله حیاط بزرگ و سرسبز که به افراد ساختمان اجازه می دهده تا همواره خود را در دل طبیعت حس کنند.

پروژه معماری GWELL
پروژه معماری GWELL

این بنا با شیفتی که در بخش خارجی و رو به خیابان خود دارد، می تواند فضای مناسب برای عبور و مرور ماشین ها یا هر برنامه شهری دیگر مانند نصب تبلیغات را عهده دار شود و به این صورت می توان آن را نه تنها حجمی مزاحم برای دیگر بنا ها دانست، بلکه آن را متفاوت و کاربردی ترین حجم شهر نیز، دانست.

 

مطلب پیشنهادی

معرفی اپلیکیشن جدید برای ویرایش تصاویر

معرفی اپلیکیشن جدید برای ویرایش تصاویر

تا کنون اپلیکیشن های مختلفی از باب بهسازی تصاویر در گوگل پلی و اپ استور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *