جمعه , آبان ۲۵ ۱۳۹۷
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
خانه / فناوری در گردشگری / وسایل مورد نیاز برای سفر
وسایل مورد نیاز برای سفر

وسایل مورد نیاز برای سفر

همانطور که می دانید به هر کجا که قرار باشد بروید نیاز به وسایل مربوط به همان محیط را دارید و هر شرایطی نیاز به ابزار و وسایل خودش را دارد تا در زمان نیاز از آنها استفاده کنید. اگر قصد سفر به شهر یا کشور خاصی را دارید باید با وسایل مورد نیاز برای سفر به مقصد خود را بدانید که با گذشت زمان و پیشرفت فناوری گردشگری وسایل مورد نیاز برای یک سفر پیشرفته تر و کار با آنها آسان تر شده است.

مجله یا کتاب

یکی از الزاماتی که در سفر نیاز دارید تا حوصلتان سر نرود مجله یا کتاب است. می توانید مجله ی مورد علاقه ی خود را قبل از این که سفر کنید دانلود کنید و در طول سفر آن را بخوانید. شما می توانید یک کتاب حجیم همراه خود داشته باشید و یا یک کتاب الکترونیکی که به آسانی در تلفن همراه خود ذخیره نموده اید. نگران نداشتن باتری هم نباشید چون با وجود یک باتری دوم شارژ شده دیگر نگرانی برای نداشتن شارژ نخواهید داشت.

مجله یا کتاب
مجله یا کتاب

جعبه ی کمک های اولیه

این را فراموش نکنید که سلامتی شما در سفر از همه چیز مهم تر است. حتی اگر آدم آرامی هم باشید باز احتمال زخمی شدن شما وجود خواهد داشت. بنابراین به اندازه ی نیازتان، جعبه کمک های اولیه که تشکیل شده از چسب زخم،وسایل بانداژ، و دیگر دارو های مورد نیازو یک بسته قرص حشره کش به همراه دستگاه آن همراه خود داشته باشید.

کمک های اولیه
کمک های اولیه

وسایل الکترونیکی

برای ارتبا ط خود با دیگران باید حتما وسیله ارتباطی داشته باشید که آن تلفن همراه است که امروزه یک وسیله ضروری به حساب می آید. برای انجام بسیاری از کارها، استفاده کردن از اینترنت، GPS و فرستادن متن برای افراد دیگر یا دوستانتان، تلفن همراه نیاز خواهد بود.

وسایل الکترونیکی
وسایل الکترونیکی

از دیگر وسایل مورد نیاز می توان چند مورد دیگر را نام برد. دوربین دیجبتال همراه با حافظه ی جانبی و باتری، و دستگاه شارژر را به همراه خود داشته باشید. اگر کار شمابیش از حد است ،در صورت نیاز لپ تاپ خود را همراه خود داشته باشید. یک باتری دوم برای شارژ دستگاه هایی که همراه دارید را حما به خاطر بسپارید.

نظم دهنده های مسافرتی

یک سفر خوب و پر نشاط زمانی به وجود می آمد که احساس کنترل روی مدرک ها، لوازم و  پول مان داشته باشیم و با یک نظم مناسب برای هر چیزی جای معینی تعیین کنیم. درست به همین خاطر است که کوله پشتی ها برای هر وسیله جای مناسبی در آن تعویه شده است. لوازمی که بیشتر مورد نیاز است را در نزدیک خود نگه دارید به دلیل اینکه در طی سفر دچار اضطراب نشوید یا چیزی را از دست ندهید باید حتما منظم تر باشید.

نظم دهنده ها
نظم دهنده ها

مطلب پیشنهادی

نقش فناوری اطلاعات در توسعه گردشگر

نقش فناوری اطلاعات در توسعه گردشگر

از آن جایی که ایران یک کشور با تاریخ و فرهنگ غنی است و چهار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *