دوشنبه , مهر ۳۰ ۱۳۹۷
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
خانه / تکنولوژی های جدید / گجت جدید اپل به نام اپل واچ ۳
Apple's new gadget called Apple Watch 3
Apple's new gadget called Apple Watch 3

گجت جدید اپل به نام اپل واچ ۳

هر روز شاهد تکنولوژی های جدید اپل هستیم که چشم بازار را به خود خیره می کند و میدان رقاب تکنولوژی های جدید دنیا را از آن خود می نماید. در صفحه‌ی مهمل به داده ها قوه آكومولاتور گیتی اپل واچ ۳، این شرکت توضیحاتی در زمینه‌ی فرایند تست باتری عمر جدیدش نمودن کرده که به شرح زیر است: گیتی نوگرا اپل به‌قدری مدیر و بی جربزه است که خودی دارید همیشه آن را بپوشید. ما نیز دلگرمی نوشته کرده‌ایم که [محصول جدیدمان] از نظر عمر پیل بتواند تمام طول روز شما را یگانگی کند. هدف ما دستیابی به عمر پیل ‍۱۸ ساعته پس از شارژ شبانه‌ی عمر است و در محاسبه‌ی این عدد عواملی مانند چک کردن وقت، قبض اعلان‌ها، استفاده از برنامه‌ها و اعمال یک تجربه ورزشی ۳۰ دقیقه‌ای را در نظر گرفته‌ایم. در ادامه در پارک علم و فناوری در مورد گجت جدید اپل به نام اپل واچ ۳ بیشتر صحبت خواهیم کرد.

گجت جدید اپل به نام اپل واچ 3
گجت جدید اپل به نام اپل واچ ۳

تست پیل روزگار اپل در ماه آگوست سال سیال جریان عادله و به‌وسیله‌ی نمونه‌های آغازین از مدل‌های مهیا به چی‌پی‌اس و مدل‌های روبراه به جی‌پی‌اس و ارتباط سلولار ارتكاب شد که هر دوی آن‌ها به آیفون نیز مداوم بودند.با تكثیر و كاهش شدن ربط LTE به دنیا اپل، تست پیل آن قرین پیل گوشی‌های آیفون، دربرگیرنده تست کارکرد قوه آكومولاتور در هنگام باد استعمال از مراوده LTE می‌شود. بنا بر ادعای اپل، در لمحه ائتلاف به آیفون، حداکثر مدت‌زمان مکالمه‌ی دهر اپل به ۳ روزگار می‌رسد. اما اگر در زمان مکالمه از سروكار LTE نیز مصرف کنید، این مدت به یک عهد کاهش می‌یابد. همین تفاوت، مسئله‌ای شایان محل است که احتمالا جهت انصراف یافته شدن کاربران به خاطر مصرف از ربط LTE شود.

در زمینه‌ی اعمال تكالیف ورزشی، اپل سنجش می‌زند که بتوانید از زمانه امروزی به‌ مدت ‍۱۰ وقت جهان حین به كاربستن وظیفه ها در فضای بسته و به‌ مدت ۵ زمانه حین ادا تكالیف در فضای باز استفاده کنید. حتماً این اعداد نامربوط و موثق به زمانی است که فقط از جی‌پی‌اس كاربرد کنید؛ اگر قصد دارید حین تمرین از سروكار LTE نیز مصرف کنید، مدت‌زمان شارژدهی به ۴ وقت جهان کاهش خواهد یافت.

گجت جدید اپل به نام اپل واچ 3
گجت جدید اپل به نام اپل واچ ۳

در تست‌های بی ربط به تمرین ها بایدها و نبایدها مشقات ورزشی، سنسور پایش نبض ترس قلب باحرارت بود. علاوه براین در تست‌های نابه جا به تمرین ها بایدها و نبایدها مشقات در فضای بسته، وقت جهان به‌طور دائم از طریق بلوتوث به آیفون علی الدوام بود و تست‌های مربوط به تمرین ها بایدها و نبایدها مشقات در فضای باز نیز مشتمل كاربرد از جی‌پی‌اس بلا ائتلاف به آیفون و استفاده از جی‌پی‌اس و پیوستگی LTE بدون هم دستی به آیفون بودند.

اما یکی از حالات متقن در هیئت نهج وجد عمر پیل اوقات امروزی اپل، نمونه و غیراستاندارد شارژدهی این گوشی جهت پخش موسیقی است که از ۶ دنیا و نیم به ‍۱۰ زمان افزایش مفقود ضال است. مسلماً این عدد بی پایه به زمانی است که اوقات به‌وسیله‌ی ارتباط بلوتوث به آیفون علی الدوام است؛ اما اپل در كیفیت شارژدهی زمانه حین استریم آسودگی از سرو اپل موزیک به‌وسیله‌ی بستگی LTE اطلاعاتی نمودن نکرده است. در مجموع، اعداد ارائه‌شده قابل عنایت هستند، باآنكه ممکن است در فدایی اوضاع اندکی ناامیدکننده باشند. منجلی است که استفاده از پیوند LTE تأثیر زیادی روی عمر پیل ساعت نوپرست اپل خواهد داشت. اما اگر می‌خواهید از آیفونتان بی‌نیاز باشید، این بهایی است که باید فقره سبب آن آهار کنید.اطلاعات نابه جا به عمر انباره زمانه اپل در این فیش متناسب دسترسی است. آیا این اعداد و ارقام بر آهنگ شما فقره سبب سودا عمر اپل تأثیر خواهند گذاشت؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مطلب پیشنهادی

معرفی اپلیکیشن جدید برای ویرایش تصاویر

معرفی اپلیکیشن جدید برای ویرایش تصاویر

تا کنون اپلیکیشن های مختلفی از باب بهسازی تصاویر در گوگل پلی و اپ استور …

یک دیدگاه

  1. سلام ممنونم عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *