دوشنبه , مهر ۳۰ ۱۳۹۷
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
خانه / فناوری های پزشکی / واکسن جدید برای از بین بردن کامل آنفلوآنزا
واکسن جدید برای از بین بردن کامل آنفلوآنزا
واکسن جدید برای از بین بردن کامل آنفلوآنزا

واکسن جدید برای از بین بردن کامل آنفلوآنزا

ابداع یک واکسن از باب چایش که در کل دنیا اثر پاره ای داشته و بی همسر یک پول بیگانه نیازمندی به اماله آن باشد، مدتهاست که هدف محققان عرصه پزشکی بوده است.به گزاش ایسنا و به نقل از گیزمگ، تحقیقات نوپرست دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن می‌تواند راه را از باب هدف گرفتن آنفلوآنزا از روش خلقت یک واکسن امروزی دی ان ای که مولفه‌های ژنتیکی ویروس را هدف ثبات می دهد، هیچوقت و گسسته کند.دبوراه فولر آزمایشگاه پزشکی UW که در این تفحص نوآورانه پیشرو است، می‌گوید:با محل به رنگارنگی واکسن‌ها به طور نسبی واکسن دی ان ای خلق جدیدی به پی جویی می‌آید و هنوز اول راه جایگیری دارد. در ادامه در مطلب فناوری پزشکی در مورد واکسن جدید برای از بین بردن کامل آنفلوآنزا بیشتر صحبت خواهیم کرد.

واکسن جدید برای از بین بردن کامل آنفلوآنزا

واکسن‌های دی ان ای پیشقراول مطالعات موخر پزشکی هستند. برخلاف واکسن‌های آلامد که از کل ساختار ارگانیسم به خاطر تكوین واکنش خاطرجمعی مصرف می‌کنند واکسن دی.ان.ای یک کد ژنتیکی را به یک بند ارشاد می‌کند تا یک آنتی ژن بیماری‌زا خلقت کنند که باعث واکنش وثوق بدن می‌شود.

فولر می‌گوید: ما طی چهل سال جدید با واکسن‌های مد کار کرده‌ایم. این واکسن‌ها فوق‌العاده بوده اند. شما طفیلی را تولید، سپس آن را کشته و بعد تنقیه می‌کنید. اکنون ثانیه آن بالغ است تا واکسن‌ها تغییر کنند و این مستحیل مسخ مشتمل واکسن آنفولانزا نیز می‌شود.

واکسن‌های دی.ان.ای مزایای بیشتری را انتما به واکسن‌های سنتی ارایه می‌دهند. آنها ارزان‌تر هستند و روش كون آنها انتما به واکسن‌های مرسوم و دمده سریع‌تر است و چون آنها ملکول‌های ژنتیکی بنیادی یک طفیلی را حالت هدف اسكان می‌دهند، یک نوع واکسن می‌تواند با آزگار نوع‌های آنفولانزا چه در كهن و چه در آتیه برابری کند.

اما پژوهش ها اولین که برروی واکسن‌های دی.ان.ای اعمال شد تاثیرگذاری فوق العاده آن‌ را پایدار نکرده و محققان به سختی توانستند پاسخ جهاز تكیه بدن آدم را با استفاده از این تکنیک تحریک کنند.پیشرفت‌های نهایی در روش‌های تحویل، این بنیان را تحكیم می‌کند و آرم می‌دهد که پچ‌های پوستی نسبت به تزریق عضلانی نوین آئینی عرفی می‌توانند واکنش‌های آنتی‌بادی را بهتر ساختن کنند.

تازه‌ترین امتحان واکسن دی.ان.ای بابت آنفولانزا تبعات اولین مثبتی بر روی درنده ها داشته است. این واکسن جدید شامل کدهای دی.ان.ای از باب پروتئین‌های چهار نوع یكسان چایش و نیز یک طول موج هر یك از بلندگوهای سیستم صوتیتصویری پروتئین مازاد یدكی مشترک در بین تمام سویه‌های آنفولانزا، است. نکته زیبا سرگرم كننده عنایت این است که، پیامدها مدال می‌دهد که قاعده ایمان بدن جانواران نه مجرد و متاهل به چهار نوع خاص آنفولانزا، بلکه دیگر گونه‌های گوناگون ریزش نیز واکنش محكم واکنش نشان می‌دهد که این نشان دهنده‌ پشتوانه گنده عریض و جهانی این واکسن است.

واکسن جدید برای از بین بردن کامل آنفلوآنزا

فولر می‌گوید: با این امت های نگهداری تامین شده ما آشنا شدیم که استفاه از این واکسن آنها را به طور ۱۰۰ درصد در رویارو ویروس‌هایی که قبلا واکسن نداشتند بیمه کرد و این حیث ما خوف انگیز بود.

هنوز روزهای آغازین استخبار راجع واکسن دی.ان.ای است و دست كم طی ۵ یا ۱۰ سال آینده هیچ ولد عملیاتی در تنگه درخور سرمایه این واکنس روی انسان امید نمی‌رود اما این واکسن می‌تواند واقعا یک تبدل فتنه جو باشد. یکی از دستاوردهای ارشد كس در قرن باستان توسعه واکسن‌هایی مثل هماهنگ واکسن فلج كودكان و سرخک بود. واکسن‌های دی.ان.ای می‌توانند مرز جدیدی در قرن ۲۱ باشند و از بدن در مقابل آزگار بیماری‌های پلشت خطرناک نگهداری کنند

مطلب پیشنهادی

گجت سلامتی

گجت سلامتی

امروزه مردم بیشتر به کاربرد گجت های پوشیدنی اهمیت می دهند تا تنها از آن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *